Palacio

Mało kto zna się na konopiach tak dobrze, jak Czesi. Potrafią oni nie tylko docenić walory samego suszu i zaproponować ciekawe akcesoria do jego palenia, ale również wykorzystać moc natury w produktach innego rodzaju: słodyczach, kawach i herbatach, ale również w kosmetykach. To właśnie domena czeskiej firmy Palacio. Produkowane przez Palacio kosmetyki z wyciągiem z konopi są naturalne i ekologiczne. Ich głównym składnikiem aktywnym jest tłoczony na zimno olej z konopi, pozyskiwany z nasion konopi siewnej najlepszego gatunku. Tworzone przez Palacio kosmetyki konopne powstają z poszanowaniem natury i z myślą o dostarczeniu użytkownikom produktów spełniających ich oczekiwania. Kosmetyki Palacio to przede wszystkim maści, kremy, żele, szampony i odżywki – wszystko, czego potrzebują skóra i włosy, by zachować zdrowie i piękny wygląd.

 

Palacio naturalne kosmetyki konopne

Oferowane przez Palacio kosmetyki z konopi charakteryzują się wysoką zawartością składników aktywnych przy jednoczesnej rezygnacji ze szkodliwych syntetyków (drażniących alkoholi czy pochodnych ropy naftowej). Znajdziemy w nich całe bogactwo natury – kwasy Omega-3 i Omega-6 wzmacniające ścianki naczyń krwionośnych, dzięki czemu kosmetyk lepiej się wchłania i skuteczniej działa, czy też witaminy A i grupy B, mające właściwości ujędrniające, nawilżające i wygładzające. Palacio to marka dla osób zmagających się z różnego typu problemami skórnymi: od nadwrażliwości i przesuszenia, przez podrażnienie i zaczerwienienie, aż po nadmiar sebum czy łupież.

 

Palacio – kosmetyki z wyciągiem z konopi

Wypróbuj naturalne kosmetyki z konopi marki Palacio. Znajdziesz wśród nich kojące żele do masażu mięśni, stawów i ścięgien, chłodzące i rozgrzewające żele działające przeciwbólowo i zmniejszające stan zapalny, natłuszczające i nawilżające maści ziołowe, normalizujące i odżywiające kremy do twarzy na dzień i na noc, a także przynoszące ulgę maści do stóp, dbające o włosy i skórę głowy konopne szampony i odżywki oraz konopno-ziołowe sole do kąpieli – idealne na wieczorny relaks, z kubkiem herbaty konopnej w dłoni.

...

...

Mało kto zna się na konopiach tak dobrze, jak Czesi. Potrafią oni nie tylko docenić walory samego suszu i zaproponować ciekawe akcesoria do jego palenia, ale również wykorzystać moc natury w produktach innego rodzaju: słodyczach, kawach i herbatach, ale również w kosmetykach. To właśnie domena czeskiej firmy Palacio. Produkowane przez Palacio kosmetyki z wyciągiem z konopi są naturalne i ekologiczne. Ich głównym składnikiem aktywnym jest tłoczony na zimno olej z konopi, pozyskiwany z nasion konopi siewnej najlepszego gatunku. Tworzone przez Palacio kosmetyki konopne powstają z poszanowaniem natury i z myślą o dostarczeniu użytkownikom produktów spełniających ich oczekiwania. Kosmetyki Palacio to przede wszystkim maści, kremy, żele, szampony i odżywki – wszystko, czego potrzebują skóra i włosy, by zachować zdrowie i piękny wygląd.

 

Palacio naturalne kosmetyki konopne

Oferowane przez Palacio kosmetyki z konopi charakteryzują się wysoką zawartością składników aktywnych przy jednoczesnej rezygnacji ze szkodliwych syntetyków (drażniących alkoholi czy pochodnych ropy naftowej). Znajdziemy w nich całe bogactwo natury – kwasy Omega-3 i Omega-6 wzmacniające ścianki naczyń krwionośnych, dzięki czemu kosmetyk lepiej się wchłania i skuteczniej działa, czy też witaminy A i grupy B, mające właściwości ujędrniające, nawilżające i wygładzające. Palacio to marka dla osób zmagających się z różnego typu problemami skórnymi: od nadwrażliwości i przesuszenia, przez podrażnienie i zaczerwienienie, aż po nadmiar sebum czy łupież.

 

Palacio – kosmetyki z wyciągiem z konopi

Wypróbuj naturalne kosmetyki z konopi marki Palacio. Znajdziesz wśród nich kojące żele do masażu mięśni, stawów i ścięgien, chłodzące i rozgrzewające żele działające przeciwbólowo i zmniejszające stan zapalny, natłuszczające i nawilżające maści ziołowe, normalizujące i odżywiające kremy do twarzy na dzień i na noc, a także przynoszące ulgę maści do stóp, dbające o włosy i skórę głowy konopne szampony i odżywki oraz konopno-ziołowe sole do kąpieli – idealne na wieczorny relaks, z kubkiem herbaty konopnej w dłoni.